۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر
مصادف با:
2018/12/11 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
دهمین دوره دیوارگالری کاشان به نمایش آثار اجرا شده نقاشان کاشانی در حوزه عاشورا اختصاص یافت. نقاشی قهوه خانه ای بر دیوار گالری کاشان روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: ضمن تقدیر از حضور مسئولین شهر و شهرداری و شهروندان در مراسم آئین چاووش محرم سازمان زیباسازی
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور - تعداد بازدید: 238 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: ضمن تقدیر از حضور مسئولین شهر و شهرداری و شهروندان در مراسم آئین چاووش محرم سازمان زیباسازی تأکید نمودند با توجه به استقبال از این برنامه و باز خورد های خوب آن سعی خواهد شد که در مراسم چاووش محرم در سال های آینده برنامه ریزی گسترده تر و استفاده بیشتر از  از بزرگان هنرهای آئینی و سنتی کاشان و ایران انجام پذیرد.

مهندس پیراسته افزودند که در همین راستا دهمین دوره نمایش آثار در دیوارگالری کاشان به تصویر نقاشی های اجرا شده توسط هنرمندان کاشانی اختصاص یافته است این آثارکه به سبک  قهوه خانه ای اجرا شده در کنار آثار بزرگان این  سبک قرار گرفته است.

ایشان ادامه دادند که این مجموعه آثار که درکارگاه اموزشی نقاشی قهوه خانه ای سازمان خلق شده و در آینده نزدیک در ساختمان کوشک کمال الملک به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
ننصب سازه های جدید تبلیغاتی در شهرصب سازه های جدید تبلیغاتی در شهر نصب یادمان چهاردهمین دوره جشنواره تئاتر مهر حال خوش خواندن بر دیوار گالری کاشان اقدامات سازمان زیباسازی در ایام محرم و صفر فراخوان طراحی المان و میادین شهر کاشان چهل بوم به نقش اربعین اولین نشست گفتمان معماری کوشک کمال الملک میزبان مراسم خواهرخواندگی کاشان و نیشابور چاووش محرم در تیمچه امین الدوله طنین‌انداز شد نقاشی قهوه خانه ای بر دیوار گالری کاشان اتمام بهسازی و بازآفرینی میدان کمال الملک تونل نوری خیابان رجایی روشن شد
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.