۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
مصادف با:
2020/10/28 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
برگزاری برنامه های متنوع برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کاشان روابط عمومی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: گرامیداشت دهه فجر انقلاب، پاسداشتی بر رشادت های ملت غیور ایران در مبارزات علیه ظلم و جور است و امسال همانند سال گذشته همزمانی این ایام با دهه فاطمیه رنگ و بوی دیگری به چهره شهر دارالمومنین کاشان داده است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۹ بهمن - تعداد بازدید: 1490 بار

روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: گرامیداشت دهه فجر انقلاب، پاسداشتی بر رشادت های ملت غیور ایران در مبارزات علیه ظلم و جور است و امسال همانند سال گذشته همزمانی این ایام با دهه فاطمیه رنگ و بوی دیگری به چهره شهر دارالمومنین کاشان داده است.

مهندس پیراسته ادامه دادند در این راستا سازمان زیباسازی برنامه های مختلفی جهت بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در نظر گرفته و اولین اقدام ویژه در این دهه، راه اندازی گذرهای انقلاب در مناطق مختلف کاشان با همکاری ارگان ها و ادارات شهری است که طی آن برنامه های فرهنگی توسط ارگان های مختلف در این گذرها ارائه می گردد.

مدیرعامل سازمان بیان داشتند یکی از دیگر برنامه ها مسابقه نقاشی با موضوع چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با همکاری اداره آموزش و پرورش در بین مدارس مقطع دوم تحصیلی می باشد که ضمن اهداء جوایز به برگزیدگان این مسابقه، آثار برتر در عمارت کوشک میدان کمال الملک به نمایش گذاشته خواهدشد.

ایشان اشاره کردند: ساخت و نصب المان ورود امام به ایران و نصب و جانمایی المان های قیام مردم و المان لاله های شهدای انقلاب کاشان و نیز تبلیغات محیطی مناسبتی از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی در این ایام خواهدبود.

وی در خاتمه گفت آذین بندی بلوار باهنر و میدان جهاد به عنوان محل تجمع راهپیمایی روز بیست و دو بهمن ماه توسط سازمان زیباسازی و آذین بندی میادین مختلف سطح شهر و نیز مسیرهای راهپیمایی با همکاری مناطق پنجگانه به جهت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت خواهد پذیرفت.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.