۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر
مصادف با:
2020/11/30 میلادی
وضعیت جوی امروز:
بیشینه دما:
کمیته دما:
بیشینه دما فردا:
بیشینه دما فردا:
بهسازی 250 مترمربع از دیواره های معابر اصلی و تاریخی در ماه های نخست امسال بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: یکی از وظایف سازمان زیباسازی بهسازی سیما و منظر شهری است که حذف زائد بصری، بررسی و کنترل نمای ساختمان ها و بهسازی جداره ها از اصلی ترین اقدامات سازمان در این حوزه می باشد.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير - تعداد بازدید: 1312 بار

 

روابط عمومی سازمان زیباسازی- مدیرعامل سازمان: یکی از وظایف سازمان زیباسازی بهسازی سیما و منظر شهری است که حذف زائد بصری، بررسی و کنترل نمای ساختمان ها و بهسازی جداره ها از اصلی ترین اقدامات سازمان در این حوزه می باشد.

مهندس پیراسته ادامه دادند در ابتدای سال جاری دیواره های مختلفی در سطح شهر شناسایی شده و به ترتیب اولویت، به بهسازی و نماسازی آن اقدام می گردد و در این راستا بهسازی دیوار زیارت ابی دردا در میدان آب و دیوار ابتدای خیابان شهیدان دقیقی (میدان کهنه) تاکنون صورت گرفته است.

وی تأکید کرد سعی شده در بهسازی این جداره ها از معماری اصیل منطقه کاشان الهام گرفته شود تا ضمن حفظ ارزش های بصری، هویت اصیل تاریخی کاشان نیز احیا گردد.

ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
تازه ترین اخبار
چهل و چهارمین نشست کمیسیون نامگذاری بهسازی دیواره خیابان شهیدان دقیقی انجام شد پیرایش شهری و حذف زوائد بصری؛ اولین گام در بهبود سیما و منظر شهری نامگذاری بیش از 40 معبر عمومی دوازدهمین دور نمایش آثار دیوار گالری کاشان چهره نوروزکاشان عیدانه بود بازگشت امیرکبیر به کاشان سروش نوروزی در کوشک میدان کمال الملک برگزاری جشنواره سروش نوروزی چهل سال خدمت صادقانه بر دیوار گالری کاشان رو نمای از سردیس آیت الله مدنی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گذرهای انقلاب
کاشان - میدان قاضی اسدالله - سازمان زیباسازی شهرداری کاشان - تلفن: 03155241437
کلیه حقوق متعلق به سازمان زیباسازی شهرداری کاشان می باشد.