15هزار متر نورپردازی برای ایام نوروز در کاشان صورت گرفت. چهره نوروزکاشان عیدانه بود روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیر عامل سازمان ؛امسال سازمان زیباسازی بعنوان مسئول کمیته آماده سازی فضای شهری کمیته خدمات سفر شهرداری کاشان انتخاب و با تشکیل جلسه با مناطق و سازمان های مرتبط نسبت به آماده سازی فضای شهر جهت استقبال از بهار و استقبال از گردشگران نوروزی اقدام نمود.
 ۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت ساعت 0 و 0 دقیقه

 

روابط عمومی سازمان زیباسازی به نقل از مدیر عامل سازمان ؛امسال سازمان زیباسازی بعنوان مسئول کمیته آماده سازی فضای شهری کمیته خدمات سفر شهرداری کاشان انتخاب و با تشکیل جلسه با مناطق و سازمان های مرتبط نسبت به آماده سازی فضای شهر جهت استقبال از بهار و استقبال از گردشگران نوروزی اقدام نمود.

مهندس پیراسته ادامه دادند که در اولین اقدام در تاریخ 22 و 23 اسفند، جشنواره رنگ آمیزی تخم مرغ های سفره هفت سین در دو بخش هنرمندان و کودکان با بیش از 75 تخم مرغ در میدان فرهنگ و هنر کمال الملک برگزار گردید و سپس برای اولین بارمراسم سروش نوروزی در تاریخ 25 اسفند با همکاری اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کاشان اجرا شد که در آن مراسم سنتی و آئینی مردمان منطقه فرهنگی کاشان از جمله رقص اسب چوبی حسین آباد و عروسی اسفندی برزک و نمایش سیاه بازی به نمایش درآمدو با استقبال همشهریان عزیز مواجه و در یک هفته مانده به نوروز حال و هوای بهاری در شهر جاری شد.

وی اضافه کرد نورپردازی و نورآرایی با بیش از 15 هزار مترطول ریسه لامپ و نصب بیش از 50 المان نوری توسط سازمان و مناطق پنجگانه از اقدامات مهم دیگر طرح استقبال از بهار بود که با استقبال مسافران و شهروندان عزیز مواجه گردیده و باعث پویایی و سرزندگی شهر در شب گردید.

رئیس کمیته آماده سازی فضای شهری کمیته خدمات سفر کاشان ادامه دادند 160 هزارمتر طول رنگ آمیزی جداول توسط مناطق پنجگانه، بهسازی ورودی های شهر، نصب المان های هفت سین و المان های نوروزی در سطح شهر از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.همچنین 200مترمربع از فضای تبلیغاتی سطح شهر به موضوع تبریک سال نو و آغاز بهار 98 با برند لبخند اختصاص یافت.

ایشان در پایان به اهتزاز 100 عدد پرچم نوروزی، نصب المان شخصیت های کارتونی و تعویض تابلوهای میادین و معابر از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط سازمان اشاره نمودند.